TV News
Show Biz

Ftesë në 5/Sara Hoxha komenton ish-at e Ledrit dhe zënkën e fundit me të: S’e hap telefonin dhe…

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Sara Hoxha dhe Luixhino, të cilët ndanë më shumë detaje nga miqësia e tyre nisur në “Dancing With The Stars”.

Tashmë ata kanë vizituar shtëpitë e njëri-tjetrit dhe kanë njohur edhe familjarët e tyre. Ndaj Bieta i vuri përballë një sfide për të parë sesa mirë e njohin njëri-tjetrin.

Të pyetur se për cilën vajzë të showbizit Sara bëhet më shumë xheloze, të dy thanë “asnjë”.

“Nuk jam xheloze. Kur unë jam njohur e kam folur me Dafinën me të cilin ai ka pasur diçka, për cilin personazh tjetër publik mund të bëhem xheloze”, tha Sara.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu