TV News
Show Biz

Ftesë në 5/ Gerta Heta prezanton vajzën kampione: Më dridhej dora kur e filmoja

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar moderatorja Gerta Heta dhe vajza e saj Luna.

Edhe pse vetëm 12 vjeç, Luna ka fituar disa kampionate në not, duke e bërë mëse krenare të ëmën.

“Kur Luna ishte në gara, doja ta filmoja se e analizonim më vonë, por ishte e pamundur se më dridhej dora shumë. Nuk e shijoja, ndaj kam vendosur që tani nuk e xhiroj më”, tha moderatorja.

Kujtojmë se kampionati i fundit ku Luna u shpall fituese ishte ai në Maqedoninë e Veriut.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu

Ylli botëror Drake me shqiponjën dykrenare në videklipin e ri

Suad Avdiu