TV News
Show Biz

Ja si i dallon Bora Zemani binjakët Veshaj nga njëri-tjetri

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Por, përpos karrierës bukuroshja është gjithashtu shumë e komentuar dhe për momentet e saj private dhe lidhjes së saj me Donald Veshaj. Mes shumë pyetjeve ditën e sotme në një ‘Ask’ të postuar nga ajo në Instastory, një nga më interesantet ishte se si arrin Bora që të dallojë Donaldin nga vëllai i tij binjak Romeo dhe Bora nuk ka ngurruar të përgjigjet.

Për mua nuk ngjajnë fare! Si tipa po e po por edhe si pamje kanë qenë shumë të dallueshëm që nga dita 1.

Padyshim si për çdo vajzë tjetër të showbiz-it, diskutimi më i madh i ditëve të sotme, operacionet plastike! Shpeshherë nga ndjekësit bëhen krahasime para dhe pas, nga fillimet e karrierës e deri ditët e sotme dhe e pyetur së fundmi në një ‘Ask’, Bora është përgjigjur duke rrëfyer të vërtetën për herë të parë.


Top Channel

Lajme të ngjashme

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Leonora Jakupi shkëlqen në veshje kombëtare

Suad Avdiu

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Suad Avdiu

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Suad Avdiu