TV News
Show Biz

Ftesë në 5/ “Skuadra e byrekut” vs “skuadra e sultiashit”, i ftuari “tradhton” grupin, plasin të qeshurat

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë një ndarje ndryshe e të ftuarve në studio.

Duke qenë se byreku dhe sultiashi janë dy gatimet karkateristike të ditës së Nevruzit, edhe të ftuarit u ndanë në dy grupimë.

Konkretisht Alban Musa dhe Sotira Jankulla ishin pjesë e skuadrës së sultjashit, ndërsa Iva Tiço dhe Ardi Pulaj pjesë e skuadrës së byrekut.

Mirëpo gjatë rrugës, Albani s’iu rezistoi dot fotove të byrekut, madje u bë gati të linte dietën për një copë byrek.

Sfida solli shumë të qeshura dhe histori personale të lidhura me këto gatime e këtë festë.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Fejohet Engjellusha Salihu, pamje nga ceremonia

“Çapaçule ta rrehi….”, publikohet kënga e Luiz Ejllit me Getoar Selimin

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu