TV News
Show Biz

Flirtoi Luizi me Jorin? – Top Channel

Në Big Brother Vip është organizuar kompeticionin “Miss&Mister Big Brother, ku banorët duhet të sfilonin dhe pozonin para jurisë.

Pas përfundimit të këtij kompeticioni Jori ishte ajo që u zgjodh Miss Big Brother ndërsa Visi Mister Big Brother. Gjatë sfiladës së Jorit nuk munguan as batutat e Luizit i cili ishte pjesë e jurisë.

Menjëherë pas mbarimit të kompeticionit të bukurisë Miss &Mister Big Brother, u organizua një festë, ku banorët nisën të argëtoheshin dhe të kërcenin me njëri-tjetrin.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu