TV News
Show Biz

Plazh në Durrës/ Ngrohja e motit tërheq dhjetëra qytetarë në bregdet

Ngrohja e motit ka rikthyer fluksin në bregdet këtë fundjavë.

Në Durrës, qytetarët po shijojnë rrezet e diellit dhe shëtitjen buzë detit.

Temperaturat nuk i kalojnë 17 gradë Celsius, por disa kanë guxuar duke notuar në det, ndonëse uji është ende i ftohtë.

Nga ana tjetër peshkatarët nxitojnë të kthehen këtë pasdite nga gjuetia në det të hapur, pasi fillimi i javës do të ofrojë kushte të tjera atmosferike.

Sipas shërbimet meterologjike, java e ardhshme do të shoqërohet me vranësira dhe reshje shiu.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu