TV News
Show Biz

Selena Gomez dhe Zayn në një romancë? Gigi Hadid mesa duket nuk do ta kishte problem

Gigi Hadid shpreh mbështetjen e saj ndaj Zayn Malik, ish i dashuri i saj, të gjejë sërish dashurinë dhe kjo mund të ndodhë vetëm me Selena Gomez, thotë Us Weekly.

“Gigi nuk ka asnjë problem me Zayn që takojë të tjera. Për sa kohë që ai është i lumtur dhe i qëndrueshëm dhe vazhdon të jetë një partner i mirë me [vajzën e tyre] Khai, është okay me këdo që ai del”, thotë një burim për Us.

As këngëtari Zayn dhe as Selena nuk i kanë komentuar publikisht thashethemet e romancës, por ata e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Malik, nga ana e tij, ndjek vetëm 18 persona në total në aplikacionin e mediave sociale.

Ndërsa spekulimet vazhdojnë të shpërthejnë mes Malik dhe Gomez, Gigi thuhet ka qenë e lidhur me Leonardo DiCaprio që nga shtatori 2022, kur ata u panë duke u shoqëruar gjatë Javës së Modës në Nju Jork.

Modelja, 27 vjeçe ishte në lidhje me ish-këngëtarin e One Direction për shtatë vjet përpara ndarjes së tyre në 2021. Dyshja ndezën fillimisht një romancë në nëntor 2015, por u ndanë shkurtimisht dy herë gjatë dy viteve të ardhshme. Në janar 2020, dyshja u rikthyen sërish bashkë dhe njoftuan se po prisnin fëmijën e tyre të parë katër muaj më vonë.

Dyshja, megjithatë, kanë mbetur miq që kur e kanë dhënë dorëheqjen dhe duket se kanë nisur kapituj të rinj në jetën e tyre romantike përkatëse.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu