TV News
Show Biz

“Ke pasur një moment dobësie për mua?”, Iliri përgjigjet pyetjes së Donaldit

Balerini Ilir Shaqiri, ish banor i Big Brother Vip, ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj.

Donaldi e pyeti Ilirin se a ka pasur një moment dobësie kundrejt tij, gjatë kohës që kanë qenë në shtëpi, si konkurrentë.

“Për mua kjo është një lloj abstraktizmi, karakterial që un e konsideroj off-side, jashtë loje sepse nuk mund të të shaj natën dhe të qesh ditën”, tha Iliri duke iu referuar banorëve të këtij edicioni.

“Çdo gjë ishte në normat e njerëzillëkut, kurse kjo lloj sjellje që shoh me banorë kanë aty me njëri-tjetrin nuk është reale dhe e pranuar për mua”, shtoi ai.

“Ofendimet tona ishin perandor, legjendë. Çun i shtrembët të kam thënë”, tha ish- banori.

Romeo: A mendon se këtë vit produksioni do jetë i drejtë dhe do ia japë atij që do e meritojë?

Iliri: Kjo është pyete 100 mijë euroshe. Padiskutim që po.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Suad Avdiu

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu