TV News
Show Biz

Iliri me Donaldin bëjnë paqe?! Balerini rrëfen pse i refuzoi ftesën e aktorit, nuk fsheh simpatinë për Romeon: Është më i bukur!

Një i ftuar i pazakontë ka “gjetur” rrugën mbrëmjen e kësaj të premte në panelin e emisionit “Më lërë të flas”, dora vetë Ilir Shaqiri. Djemtë, njëri finalist dhe tjetri fituesi i Big Brother VIP, kanë qenë konkurrent të fuqishëm duke e ndarë jo vetëm Shtëpinë por edhe gjithë shqiptarët në dy kampe: #teamDonaldi ose DonDon dhe #teamIliri, sezonin e shkuar.

Në përfundim të rrugëtimit, binjakët Veshaj erdhën me emisionin e tyre në TopChannel, “Më lërë të flas”, një program ku “folën” të gjithë konkurrentët e BBV1 përveç Ilirit.

Kjo u pa nga publiku si një krisje e marrëdhënieve mes aktorit dhe balerinit, mirëpo a është vërtet kështu? I ftuar në puntatën e parë të sezonit të ri të “Më lërë të flas”, Ilir Shaqiri – duke mos fshehur simpatinë e tij për Romeon – ka rrëfyer “arsyen” pse nuk pranoi ftesën e çunave për të shkuar në emision.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Nuk na përfille fare që një vit dhe më në fund vendose të vish në emision. Pse nuk erdhe sezonin e shkuar?

Ilir Shaqiri: Pse? Unë mendoj se gjërat duhen pjekur, a më kërkove të të lejoja të flisje? Ju lash ju të flisnit dhe unë ju dëgjova. Donaldin e dëgjuam, por Romeon jo, kështu që e lamë një vit të fliste.

Donaldi: Për të gjithë publikun Iliri ka një simpati për Romeon, jo mua.

Iliri: Po është më i bukur ai?

Romeo: Publiku kush mendoni se është më i bukur, unë apo Donaldi?

(*publiku e pret me ovacione përgjigjen e Ilirit)

Donaldi: Dhe të mendosh që i paguar të thonë Donaldi.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Fejohet Engjellusha Salihu, pamje nga ceremonia

“Çapaçule ta rrehi….”, publikohet kënga e Luiz Ejllit me Getoar Selimin

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu