TV News
Show Biz

Sezoni i dytë i “Më lër të flas”/ Nga sot, çdo të premte në orën 21:00 në Top Channel

“Më lër të flas”, program me ata të dy, vëllezërit më të përfolur për momentin rikthehet këtë të premte në orën 21:00 në ekranin e Top Channel.

Por fillimisht Romeo Veshaj deklaroi se ai do të ishte i vetëm edhe si autor, moderator apo regjisor. Si qëndron e vërteta?

Mbetet për tu parë…”- thotë Romeo me humorin që e karakterizon.

Mbetet për tu parë, unë s’jam real. Në gjithë emisionin s’jam ktu, jam në Belgjikë. Me një anë të sistemi, dal këtu në emsion, nk jam këtu në të vërtetë”- thotë Donaldi.

Me një larmishmëri temash, të ftuar vip, lojëra dhe performanca në studio, e premtja mbrëma ka kryefjalë vetëm ata. Me të qeshura, energji dhe argëtim, por edhe një koncept të ri.

“Ka për të qenë një super sezon. Ka ndryshuar komplet struktura, s’do të jetë asnjëherë vetëm një i ftuar. Do të kemi tema ccdo javë, do të jem edhe un pa Donaldin”- tregon Romeo.

Po kush do të jetë i ftuari i parë që do të çelë premierën? Besoj shumë prej jush e ka kuptuar tashmë.

Do jem me Ilir Shaqirin”- tregon Donaldi.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Suad Avdiu

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu