TV News
Show Biz

U diagnostifikua me tumor gjatë shtatzanisë, ja si është sot gjendja shëndetësore e gruas së Ed Sheeran

Ndjekësit e këngëtares tani janë të interesuar të zbulojnë se si po ia kalon Cherry Seaborn. Në mars 2023, Ed Sheeran zbuloi në një postim në Instagram për albumin e tij Subtract, se gruaja e tij Cherry Seaborn ishte diagnostikuar më parë me një tumor.

Një burim i brendshëm tha për The Sun:

“Ka qenë një kohë tepër e vështirë për Cherry dhe Ed. Tumori erdhi si një tronditje e madhe dhe fakti që ata nuk mund ta operonin menjëherë ishte jashtëzakonisht shqetësues dhe i frikshëm. Por pasi Jupiteri mbërriti i sigurtë, Cherry tani ka marrë trajtimin e nevojshëm dhe po shërohet. Ata të dy shpresojnë se do të jetë një 2023 shumë më i mirë”.

Ne e dimë se Cherry u diagnostikua me një tumor në maj 2022 ndërsa ishte shtatzënë. Detajet e sakta rreth llojit të tumorit që ajo kishte dhe si u bë diagnoza, janë mbajtur private. Megjithatë, Ed po publikon një dokumentar të Disney+ më 3 maj 2023, i cili do të mbulojë reagimin e tyre ndaj zbulimit të betejës së saj shëndetësore dhe pritet të japë më shumë detaje mbi diagnozën e saj.

Ed do të flasë për frikën shëndetësore të gruas së tij në dokumentin e tyre të Disney. Sidoqoftë, ai foli shkurtimisht për ndikimin që pati, në postimin e tij në Instagram të marsit 2023 për të promovuar albumin e tij Subtract. Duke u shkruar fansave, Ed tha:

“Kisha një dekadë duke punuar në Subtract, duke u përpjekur të skalitroja albumin akustik të përsosur, duke shkruar dhe regjistruar qindra këngë me një vizion të qartë të asaj që mendoja se duhej të ishte. Pastaj në fillim të vitit 2022, një sërë ngjarjesh ndryshuan jetën time, shëndetin tim mendor dhe në fund mënyrën se si e shikoja muzikën dhe artin”.

Lajme të ngjashme

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Suad Avdiu

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu