TV News
Show Biz

Legjenda e Hollivudit, 97-vjeçari Dick Van Dyke aksidentohet me makinë

Edhe pse karriera e tij arriti kulmin në vitet 1960 – kur ai luajti në “Bye Bye Birdie”, “Mary Poppins” dhe “Chitty Chitty Bang Bang”, muajin e kaluar Dyke u shfaq sërish në ekranet televizive si konkurrenti më i vjetër që ka performuar ndonjëherë në konkursin e këngës së Fox, The Këngëtarja e maskuar.

Lajme të ngjashme

Çfarë po ndodh me Vesa Vllasaliun?

Suad Avdiu

Para pak ditësh e injoroi, sot Kaderi tregon sa e ka marrë malli për Lumbardhin

Suad Avdiu

Kush është djali që Melinda Ademi është e dashuruar?

Suad Avdiu