TV News
Sport

Real Madridi prezanton fanellat e reja për sezonin 2024/25

Real Madridi ka publikuar edhe zyrtarisht fanellat e reja si vendas për sezonin 2024/25, të prodhuara nga kompania e mirënjohur Adidas.

Los Blancos do të luajnë në shtëpi me fanella të bardha klasike, të kombinuara me motive të errëta.

Fanella përshkruhet si ‘minimaliste’ por ka një model ‘houndstooth’, e cila mbulon gjithë fanellën.

“Aty ku bëhen legjenda. Prezantimi i fanellës së re si vendas e Real Madridi për sezonin 2024/25”, shkruan në postimin e faqes zyrtare.

https://x.com/realmadrid/status/1798263494565155126?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1798263494565155126%7Ctwgr%5E998a6dd9e294629615adc2a66aae5c7abf4e8363%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Freal-madridi-prezanton-fanellat-e-reja-per-sezonin-2024-25%2F

Kompleti tashmë është në shitje në dyqanet zyrtare të klubit dhe çmimet për fanellat e meshkujve dhe femrave fillojnë nga 100 euro.

Prezantimi i fanellës u bë thuajse nga të gjithë yjet e ekipit duke filluar nga Luka Modric, Jude Bellingham, Vinicius Junior dhe Federico Valverde. /Telegrafi/

https://x.com/realmadrid/status/1798271037836235220?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1798271037836235220%7Ctwgr%5E998a6dd9e294629615adc2a66aae5c7abf4e8363%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Freal-madridi-prezanton-fanellat-e-reja-per-sezonin-2024-25%2F

Lajme të ngjashme

Shqipëria drejt rekordit,50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

Suad Avdiu

Lorik Cana: Shqipëria nuk ka asgjë për të humbur

Suad Avdiu

Zvicra publikon listën finale për Euro 2024, janë tre shqiptarë

Suad Avdiu