TV News
Show Biz

Droni i Kiarës për Luizin sjell tone të larta, i ftuari në “Ftesë në 5”: Është shpërlarje me publikun

Droni në shtëpinë e “Big Brother Vip”, i dërguar nga Kiara për Luizin ka sjellë përplasje të forta edhe në studion e “Ftesë në 5”.

I ftuari, Albatros Rexhaj, i cili e ka cilësuar veten “Luizolog”, pasi shprehu se ka komentuar ftohtësinë e Kiarë më herët, por i pëlqen që tani Kiara ka reflektuar.

Mua më pëlqen fakti që ajo tani ka reflektuar. Tani unë kam dyshimet e mia, a është ky reflektim i sinqertë apo reflektim i faktit kam gabuar, kam përshtypjen se është një lloj shpërlarje me publikun”, u shpreh Rexhaj në studion e “Ftesë në 5”.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Suad Avdiu

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu