TV News
Show Biz

Video virale/ Lopa bën sikur fle, njerëzit e pëlqejnë pasi u duket si ata

 

@laurabrodie3 Her face at the end, love Doris #cow #cows #cowsoftiktok #farming #foryou #fyp #britishfarming #cutenessoverloaded #farmlife ♬ original sound – Laura & John Brodie

Videoja është xhiruar nga z. Brodie në Reads Farm pranë Newport, thjesht me qëllimin për të argëtuar gruan e tij Laura. Brodie tha se pamjet treguan se si Doris ishte “më shumë person se lopë”.

“Laura mendoi se ishte qesharake dhe e vendosi në TikTok – unë as nuk e dija për të,” tha ai.

Kjo ndryshoi kur DJ i Radio One Greg James luajti audion në emisionin e tij të mëngjesit të nesërmen, me mijëra që shprehën simpatinë për hezitimin e Doris për t’u ngritur shumë herët.

“Unë identifikohem si Doris,” tha një person duke komentuar, ndërsa të tjerët pretenduan se lopa ishte “kafsha e tyre shpirtërore”.

“Është vërtet befasuese, por mendoj se është një gjë vërtet e mirë – mendoj se çdo ekspozim pozitiv për çdo gjë që ka të bëjë me industrinë e qumështit, veçanërisht për momentin, është ndoshta një gjë e mirë,” tha Brodie për BBC.

“Doris ka një personalitet fantastik – ajo është padyshim më shumë person se lopë”, shtoi ai.

Lajme të ngjashme

Fero – Tek Xhamija e Profetit Muhammed a.s (Video)

Suad Avdiu

Kjo është data kur do të mbahet finalja e “BBVA”

Suad Avdiu

Getinjo i përkushtohet fesë islame

Suad Avdiu