TV News
Show Biz

Ja çfarë ndodh nëse Princ Harry nuk merr pjesë në kurorëzimin e mbretit Charles 

Princi Harry rrezikon të humbasë çdo shans për t’u pajtuar me familjen mbretërore nëse ai anashkalon kurorëzimin e mbretit Charles III në maj, sipas ekspertit mbretëror Alexander Larman.

“Nëse ai nuk shkon në kurorëzimin, ai në thelb thotë, ‘Unë nuk do të kem më asnjë marrëdhënie me familjen time’,” tha gazetari për Us Weekly ndërsa promovonte librin e tij The Windsors at War: The King, His Brother and a Family Divided.

Larman shtoi se do të çuditej nëse Duka i Sussex-it, 38 vjeç, nuk merr pjesë në këtë ngjarje, pavarësisht marrëdhënieve të vështira të tij dhe gruas Meghan Markle me familjen mbretërore.

Çifti kanë folur hapur për përvojat e tyre negative me Mbretërinë që kur u larguan nga rolet e tyre të punës në vitin 2020. Në kujtimet e tij, Spare , i lëshuar në janar, Harry transmetoi ankesa me disa anëtarë të rangut të lartë mbretëror, duke përfshirë babanë e tij, Charles, 74 vjeç dhe vëllain e tij, Princin William.

Pavarësisht pretendimeve për bombë, princi pohoi gjatë një interviste në janar të ITV se ai dëshiron të pajtohet me babanë dhe vëllanë e tij.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Suad Avdiu

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu