TV News
Maqedoni

I punësuari në komunë i ka copëtuar gomat kryetarit të Shtipit – e ka kërcënuar me muaj të tërë

Mbrëmjen e djeshme, një orë e gjysmë para mesnate, kryetari i komunës së Shtipit, Ivan Jordanov, ka raportuar se ka marrë kërcënime të vazhdueshme në disa raste. Kjo ka zgjatur për muaj të tërë dhe dje ka konstatuar se automjetit të tij i janë shpuar gomat. Ai ka raportuar se krimin e ka kryer një punonjës i Komunës.

“Kryetari i Komunës së Shtipit ka raportuar se J. M. nga Shtipi, punëtor i Komunës së Shtipit, gjatë muajve të fundit disa herë e ka kërcënuar. Sipas raportit, gomat e automjetit zyrtar të përdorur nga kryetari i komunës nga J. M. janë prerë”, tha MPB.

Rasti është duke u zbardhur.

Lajme të ngjashme

Gjithsej 44 raste të reja të kollës së keqe, numri i përgjithshëm i të prekurve arrin në 597

Suad Avdiu

Oda Ekonomike kërkon që të vazhdohet projekti për korridoret

Suad Avdiu

76-vjeçarja mashtrohet për 380 mijë denarë, nga një mashkull që iu paraqit si inspektor policie!

Suad Avdiu