TV News
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Reshjet do të jenë më të dendura në pjesët jugore të vendit. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugperëndimorë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 9 deri në 16 gradë.

Në Shkup paradite me vranësira të ndryshueshme dhe periudha dielli, pasdite me reshje të përkohshme të shiut. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 14 gradë Celsiusë.

Lajme të ngjashme

Janë konfirmuar shtatë kandidatë për president të Maqedonisë së Veriut, vazhdon procedura e mbledhjes së nënshkrimeve

Suad Avdiu

Këtë javë studentët do t’i marrin paratë për ushqimin e subvencionuar

Suad Avdiu

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Suad Avdiu