TV News
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Në vend do të fryjë një e erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëviz nga -2 deri 4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Deri ditën e shtunë moti pritet të jetë i qëndrueshëm me diell dhe vranësira.

Lajme të ngjashme

Suad Daipi – Shef i Shtabit Zgjedhor të Alternativēs pēr Likovē.

Suad Avdiu

Migrimi po zbraz shkollat edhe në vendet e rajonit

Suad Avdiu

Sezoni i ri turistik me autostradë të pandërtuar

Suad Avdiu