TV News
Maqedoni

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit” – Dyshohet për një të plagosur

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit”, shkruan Alsat.

Jozyrtarisht Alsat, mëson se një person ka mbetur i plagosur derisa Policia tashmë është në terren dhe po bënë hetimin.

Ende nuk janë bërë të qarta motivet e incidentit.(Alsat)

Lajme të ngjashme

Janë konfirmuar shtatë kandidatë për president të Maqedonisë së Veriut, vazhdon procedura e mbledhjes së nënshkrimeve

Suad Avdiu

Këtë javë studentët do t’i marrin paratë për ushqimin e subvencionuar

Suad Avdiu

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Suad Avdiu