TV News
Show Biz

Monika Salihu dhe Remzie Osmani sërish në bashkëpunim, rikrijojnë këngën “Shko”

Pak ditë më parë, Monika Salihu dhe Remzie Osmani publikuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohej “Çika e nanës vet” e cila u shoqërua edhe me videoklip.

Por, kjo nuk është e gjitha nga dyshja artistike sepse ato kanë gati edhe një tjetër projekt.

Kënga “Shko” vjen si rikrijim nga dy artistet në një bashkëpunim.

https://www.instagram.com/reel/C25CiwnIMkF/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu