TV News
Show Biz

Kaderi një bukuri edhe me veshje tradicionale

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Kaderi më postimet e saj në mediat sociale merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo së fundi është shfaqur krejt ndryshe ku shihet në veshje tradicionale

Kujtojmë se Kaderi dhe Lumbardhi kanë filluar romancën e tyre në shtëpinë me të famshme në vend e qe pritet të vazhdojnë edhe jashtë formatit.

Modelja ishte komplimentuar tej mase, ku kishte edhe komente të tipit “Nusja Lumit”.

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu