TV News
Show Biz

Një pandemi nën “pushtetin” e alkoolit, Adele zbulon sasinë e lartë të konsumit gjatë asaj periudhe

Këngëtarja me famë botërore Adele së fundmi ka bërë një deklaratë e cila bëri xhiron e rrjetit.

34-vjeçarja u shpreh se ka konsumuar shumë alkool gjatë pandemisë, në atë periudhë kur e gjithë bota u izolua.

Për “The Sun” ajo tha se ka pirë katër shishe verë para drekës, ndërsa tashmë ka hequr plotësisht dorë.

Më kujtohet kur erdha këtu në Covid, në mbyllje, ishte ora 11 e mëngjesit dhe unë kisha pirë katër shishe verë. Thjesht duhet të pish ujë dhe të jesh e matur si çdo gjë”, tha artistja.

Këngëtarja e zbuloi këtë gjë teksa mbaroi performancën e saj të parë në The Colosseum në Caesars Palace.

Këngëtarja 34-vjeçare u bë kryefjalë mediatike në vitin 2019 pasi humbi më shumë se 7 kile, për shkak të mospërdorimit të sheqerit dhe pijeve alkoolike.

Vitin e kaluar këngëtarja deklaroi gjatë një interviste se kishte ndaluar së përdoruri alkoolin pas vdekjes së babait të saj nga një sëmundje.


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu