TV News
Show Biz

Sir David Jason zbulon në moshën 83-vjeçare që ka një vajzë, e cila është po ashtu aktore

Sir David Jason ka zbuluar se ka një vajzë 52-vjeçare dhe një nip për të cilin nuk dinte asgjë.

Aktori i “The Only Fools And Horses” ka folur për gëzimin e tij kur zbuloi se ai është baba i aktores Abi Harris dhe gjysh i Charlie, 10 vjeç, duke thënë se i ka mirëpritur ata në familjen e tij dhe po kompenson kohën e humbur.

Sir David, tani 83 vjeç, mendoi se ishte bërë baba për herë të parë në moshën 61-vjeçare në vitin 2001. Në atë kohë, partnerja e tij e atëhershme dhe tani gruaja, Lady Gill Hinchcliffe, lindi vajzën e tyre, Sophie Mae.

Megjithatë, pa e ditur ai, ai ishte gjithashtu baba i Abit, e cili lindi në vitin 1970 pas një lidhjeje të shkurtër mes Sir David dhe nënës së saj aktores Jennifer Hill, e cila u shfaq në filmin e James Bond-it Octopussy.

Dyshja u bashkuan pasi Abi filloi të dyshonte se ylli televiziv mund të ishte babai i saj i vërtetë dhe i shkroi atij për t’i shpjeguar.

Sr David tha për The Mirror : “Të thuash se ishte një surprizë të zbulova se kisha një vajzë nga vite më parë është një nënvlerësim. Megjithatë, duke u qetësuar me lajmet, jam i kënaqur që tani jam në gjendje të njoh Abi dhe kështu takohemi kur të mundemi. Gruaja ime, Gill, dhe vajza, Sophie, kanë qenë shumë mbështetëse dhe mirëkuptuese dhe e kanë përqafuar Abi dhe e kanë mirëpritur atë dhe djalin e saj të vogël në familjen e saj tani më të gjerë.”


Top Channel

Lajme të ngjashme

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu

Santiana publikon foto duke e falur namazin e sabahut

Suad Avdiu

Artisti i njohur Butrint Imeri po na e sjell hitin e tij veror

Suad Avdiu