TV News
Show Biz

Kourtney Kardashian postoi një foto me ushqime në tualet, fansat e quajnë “të neveritshme” 

Kourtney Kardashian iu kundërpërgjigj fansave të saj pasi zakonet e saj në banjë u cilësuan si ‘të neveritshme’ nga fansat e tronditur.

Ylli i realitetit, 43 vjeç, postoi në Instagram të hënën me një foto, ku ishte në një banjë, me një numër të madh pjatash me ushqime të vendosura në dyshemenë e pllakave blu dhe në kapakun e sediljes së tualetit.

216 milionë ndjekësit e saj ishin të shpejtë për të komentuar pasi ata mbetën të shokuar që ajo hante në banjë dhe në afërsi të tualetit të saj.

Me seksionin e komenteve të mbushura me fansa të tronditur duke e cilësuar imazhin ‘të keq’, Kourtney nxitoi të trajtojë skandalin.

Duke marrë në Instagram Story-n e saj, nëna e tre fëmijëve ndau foton dhe shkroi: ‘Komentet për këtë foto’ me një sërë emoji sysh në formë spirale, duke sugjeruar se ajo ishte e hutuar nga reagimet.

Reagim: Ylli i reality show-t u trondit nga komentet e fotos së saj në një banjë, me një numër të madh pjatash ushqimore të vendosura rreth e rrotull në dyshemenë e pllakave blu dhe sipër sediljes së tualetit.

Komentet e tjera nuk ishin aq të këndshme, me fansat që shkruanin: “Ushqimi në tualet, kjo është diçka e keqe”, e shumë e shumë të tjera, duke shprehur neverinë e tyre.


Top Channel

Lajme të ngjashme

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu

Monika Salihu dhe Remzie Osmani sërish në bashkëpunim, rikrijojnë këngën “Shko”

Suad Avdiu