TV News
Diaspora

Kosova-Andorra: Përmbyllet pjesa e parë pa asnjë gol

E martë, 28 Mars 2023 – 21:55
albinfo.ch

45 minutat e parë të ndeshjes Kosova – Andorra janë përmbyllur pas asnjë gol derisa ekipet synojnë fitimin e pikëve në pjesën e dytë.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë dhe është e dyta për Kosovën në kuadër të eliminatoreve për Euro 2024.Lajme të ngjashme

Mërgimtarët në Zvicër hapin dyert për liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim

Suad Avdiu

Shqiptari nga Turqia e çon në vend amanetin e nënës, boton librin “Prekazi”

Vlora Zenuni Hamiti

Kryeministri Kurti takohet në Vjenë me këshilltarin shqiptar në Austri, Fidan Limani

Suad Avdiu