TV News
Show Biz

Lotina tregon për pushimet me Mozzik

Lotina Haziri dhe Mozzik janë figurat me të përmendura në mediat rozë kohës së fundit.

Pak ditë me parë ata përmes disa postimeve kanë konfirmuar lidhjen e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Çifti për pushime ishin në Tanzani, mesa duket e shijuan pafund.

Me rikthimin e Lotinës në emisionin televiziv nuk munguan as pyetjet ngacmuese, ani pse ajo nuk dëshiroj t’i jep zë.

 

Lajme të ngjashme

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Leonora Jakupi shkëlqen në veshje kombëtare

Suad Avdiu

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Suad Avdiu

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Suad Avdiu