TV News
Show Biz

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja sapo na prezantoi me projektin e saj muzikor më të ri të titulluar “Vetëdija”.

Përmes postimit të saj të ndarë në rrjete sociale, Tayna ka dedikuar dhe dy rreshta për të gjithë mbështetësit e saj përgjatë kohës që ajo nuk ka qenë aktive.

“Poem”, “Vetëdija” I kom pa krejt mesazhet e juja kur nuk kam qenë aktive edhe ma keni mbush zemrën mal çdo ditë. Sa ju kom mungu juve, aq ma shumë m’keni mungu ju mu. Kjo poem është dhuratë prej fjalëve të shpirtit tem për shpirtin e juj 🤍”– shkruan Tayna krahas postimit.

 

Lajme të ngjashme

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Leonora Jakupi shkëlqen në veshje kombëtare

Suad Avdiu

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Suad Avdiu

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Suad Avdiu