TV News
Show Biz

Ky projekt i bashkon dy ish të dashurit e Dafina Zeqirit

Dj Geek dhe Ledri Vula si asnjëherë me parë kanë vendosur t’i bashkojnë forcat e tyre të sjellin një projekt të përbashkët dhe me Ya Ninen.

Andaj kjo ka bërë qe të reagojnë shumë ndjekës të këngëtarë, shkruan “Kosovarja”

Dafina Zeqiri vite me parë ishte në një romance me Ledrin ku ishte e përfolur mjaftë shumë.

Ndërsa me dj Geek ka pakë kohë që ka ndarë rrugët.

 

Lajme të ngjashme

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Leonora Jakupi shkëlqen në veshje kombëtare

Suad Avdiu

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Suad Avdiu

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Suad Avdiu