TV News
Show Biz

Buci fort i dashuruar në Veronen, ja si e quan atë

Ish-banori i “BBVK” Yll Derivishi i njohur me nofkën si ‘Buci’ po e shpreh dashurinë për të dashurën, Veronen.

Ata janë duke shijuar disa netë magjike në një festival por që dedikimet për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur.

Ishte Buci ai i cili publikoi një fotografi në ‘Instastory’ duke e quajtur Veronen “Jeta ime”.

Kujtojmë që muaj më parë Buci kishte deklaruar për Indeksonline që dyshja do të martohen dhe do të bëjnë dasmë por që ende nuk kanë vendosur për kohën.

Lajme të ngjashme

“Jam Drenicë, jam Dukagjin”, Leonora Jakupi shkëlqen në veshje kombëtare

Suad Avdiu

Kriset miqësia mes tyre – Stresi ironizon Don Xhonin?

Suad Avdiu

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Suad Avdiu