TV News
Show Biz

Del detaji i parë nga dasma e Dafinës, Kreshniku duket më i paduruari

Në ditën e lindjes së saj, Dafina Zeqiri mori një propozim për martesë nga partneri Kreshnik Gjergji.

Çifti ka njoftuar se këtë vit do të mbahet dasma e tyre, por nuk kanë dhënë detaje për muajin dhe datën.

Teksa po i afrohemi verës, mesa duket kanë nisur dhe përgatitjet.

Ka qenë partneri i Dafinës, Kreshniku, i cili ka postuar një ftesë në Instagramin e tij.

Lajme të ngjashme

Fejohet Engjellusha Salihu, pamje nga ceremonia

“Çapaçule ta rrehi….”, publikohet kënga e Luiz Ejllit me Getoar Selimin

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj… (Foto)

Suad Avdiu