TV News
Show Biz

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Diva e muzikës popullore Shyhrete Behluli ka gati projektin e ri të cilin do ta lansojë së shpejti.

Në “Instastory” ka publikuar një fotografi nga xhirimet e klipit, ku shihet në kompleksin memorial “Dëshmorët e kombit”.

Kënga titullohet “BESA BESË” e cila vjen në kuadër të përvjetorit të 16-të të Pavarësisë së Kosovës.

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu

Monika Salihu dhe Remzie Osmani sërish në bashkëpunim, rikrijojnë këngën “Shko”

Suad Avdiu