TV News
MaqedoniShqipëri

Bardhi rrëfen përjetimet e luftës, si i kishim kaluar ditët në bodrum me nënën, derisa po ndodhnin bombardime

Këngëtari i mirënjohur, Bardhi që është pjesë e Big Brother VIP3 i ka rrëfyer Sarës përjetimet nga lufta e vitit 2001 në Maqedoninë e Veriut.

Ai bashkë me nënën dhe familjen e ngushtë kishin mbetur të bllokuar tek dajallarët e tij në fshatin Sllupçan të Kumanovës, kur ishin strehuar në një bodrum, në një kohë kur po ndodhnin bombardimet. Bardhi është nga fshati Llojan i Kumanovës, derisa së fundi jeton dhe vepron në Prishtinë. (INA)

Lajme të ngjashme

Suad Daipi – Shef i Shtabit Zgjedhor të Alternativēs pēr Likovē.

Suad Avdiu

Migrimi po zbraz shkollat edhe në vendet e rajonit

Suad Avdiu

Sezoni i ri turistik me autostradë të pandërtuar

Suad Avdiu