TV News
Show Biz

Princ Harry akuzon gazetën Associated për ‘kriminalitet’

“Nëse gazeta më me ndikim dhe më e njohur në MB mund t’i shmanget drejtësisë pa pasur një gjykim të pretendimeve të mia, atëherë çfarë thotë kjo për industrinë në tërësi dhe pasojat për vendin tonë të madh. Po e sjell këtë pretendim sepse e dua vendin tim dhe mbetem thellësisht i shqetësuar nga fuqia, ndikimi dhe kriminaliteti i pakontrolluar i Associated”, shtoi ai.

Deklarata detajon historitë që duka pretendon se bazoheshin në informacione private që ishin marrë në mënyrë të paligjshme. Ato përfshijnë raporte për marrëdhëniet e tij me dy të dashurat. Ai kritikon gjithashtu një rrëfim për reagimin e tij, së bashku me atë të vëllait të tij William, ndaj publikimit të fotove të nënës së tij që po vdes në mediat italiane.

Lajme të ngjashme

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Suad Avdiu

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Suad Avdiu

Ylli botëror Drake me shqiponjën dykrenare në videklipin e ri

Suad Avdiu