TV News
Maqedoni

Aksident i rëndë në Shkup, BMW-ja ndahet në dy pjesë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni. Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital. Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje./Monitor.mk

Lajme të ngjashme

Gjithnjë e më pak filloristë në Dibër

Suad Avdiu

ESHS: Mbi 800 milionë euro janë investuar në ndërtimin e banesave në vitin 2023

Suad Avdiu

BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

Suad Avdiu