TV News
Kosovë

Babai nga Peja raporton se i është zhdukur vajza

Një baba nga fshati Firaj e Pejës ka raportuar në Polici se vajza e tij është zhdukur.

Sipas njoftimit të policisë ajo ka dalë nga shtëpia dhe se nuk di për vendndodhjen e saj.

Lidhur me rastin, Policia e Kosovës ka nisur hetimet.

“PERSON I ZHDUKUR- Fsh. Firaj, Pejë 07.06.2024, 10:30. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk din për vend ndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

 

Lajme të ngjashme

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Suad Avdiu

“Ai që ka marrë pare, ia q*** nanën”, degradon gjithçka në studio televizive

Suad Avdiu

E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu

Suad Avdiu