TV News
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe me vranësira të vogla lokale, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Pasdite në viset malore do të ketë kushte për reshje të dendura të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 26 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të vogla dhe me erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 26 gradë Celsiusë.

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu