TV News
Maqedoni

Një i mitur nga Shkupi denoncohet për dhunë ndaj nënës dhe vëllait të tij

Me datë 04.05.2024 në ora 14:00 në SPB Shkup, një grua 42 vjeçare ka raportuar se në një banesë në zonën e Shkupit ajo dhe djali i saj i mitur janë sulmuar fizikisht nga djali tjetër i saj i mitur.

Fëmija i dhunshëm ka dëmtuar edhe një pjesë të orendive.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, thotë MPB.

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu