TV News
Maqedoni

VLEN sonte do të mbaj Tubim Qendror në Gostivar

Koalicioni i opozitës shqiptare VLEN do të mbaj sonte Tubim Qendror në qytetin e Gostivarit.

Tubimi do të filloj nga ora 20:00 ne lokacionin e njohur afër sheshit tek Sahat Kulla.

”Të nderuara media ju informojmë që më datë 21.04.2024 me fillim në ora 20:00 Koalicioni VLEN do të mbajë Tubim në Gostivar, konkretisht në Shesh afër Sahat Kullës”, njoftuan nga VLEN. /TvKlan.mk

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu