TV News
Maqedoni

Tre shtetas turq janë arrestuar për hyrje të paligjshme në RMV

MPB njofton se më datë 20.04.2024 në ora 21:50 në vendkalimin kufitar Bllacë, punonjësit e policisë kanë ndaluar O.B.(24), J.M.(32) dhe O.B kishin bërë hyrje të paligjshme në vend.

Me ta është zhvilluar intervista zyrtare, pas së cilës personat i janë dorëzuar Departamentit për Krime Ndërkufitare, Migrime, të Huaj dhe Ripranim për procedim të mëtejshëm.

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu