TV News
Maqedoni

Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup do të mbaj Tubim Qendror

Fronti Europian sonte do të mbaj Tubimin Qendror në sheshin Maqedonia në Shkup.

Tubimi do të filloi nga ora 20:00 dhe për të njejtin është paralajmëruar spektakël i madh.

Zëvendëskryeministri, Artan Grubi përmes disa postimeve në faqen e tij zyrtare në Facebook ka bërë thirrje tek të gjithë qytetarët që të bashkohen në tubim, dhe nga ai shesh të jehoi zëri i shqiptarëve. /TvKlan.mk

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/videos/800815951969904

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu