TV News
Maqedoni

Bora zbardhi Strazhën

Tashmë prej një muaji jemi në pranverë, por gjithsesi dimri nuk e ka ndërmend “të ikën”.

Në të gjithë Maqedoninë mot me shi, bie borë në Nizhnepole, Mavrovë, Kodrën e Diellit, Krushevë…Borë bie edhe në Strazhë.

AMSM njofton se qarkullimi në rrugët shtetërore po zhvillohet pa probleme
në rrugë të lagështa.

Në viset perëndimore të vendit ka reshje bore në vendet më të larta, por për momentin nuk paraqesin problem për qarkullimin.

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu