TV News
Maqedoni

Kasami: Për ne është me rëndësi të sjellim ndryshimin, ndarja e pozicinove çështje dytësore

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami njëherit edhe njëri ndër liderët e LEN-it, i ftuar në emisionin 360 gradë ka folur rreth zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare.

Kasami ka deklaruar se ndryshimi ka nisur dhe se BDI e ka humbjen të sigurt. Më tej ai ka folur edhe për pozicionet, ku ka thënë se më i rëndésishëm është ndryshimi se sa pozicioni.

Kreu i Besës Kasami gjithashtu ka thënë se BDI nuk është parti demokratike por është shndërruar në monarki.

Lajme të ngjashme

Suad Daipi – Shef i Shtabit Zgjedhor të Alternativēs pēr Likovē.

Suad Avdiu

Migrimi po zbraz shkollat edhe në vendet e rajonit

Suad Avdiu

Sezoni i ri turistik me autostradë të pandërtuar

Suad Avdiu