TV News
Maqedoni

Mehmedi: Në ASH vendimet i marrim në organet e partisë, çdo tentativë tjetër është e dështuar

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Remzi Mehmedi ka reaguar ndaj Arben Taravaritm duke shkruar në Facebook se vendimet partiake merren gjithmonë në organet e partisë.

Mehmedi shton se do iniciativë tjetër është tentativë e dështuar.

Statusi i plotë:

Vendimet e Aleancës PËR SHQIPTARËT ashtu si deri dje edhe nga neser do të merren në organet e Aleancës PËR SHQIPTARËT. Çdo tentativë tjetër nga cilidoqoftë do të ngelin tentativa dështuese dhe dëshpruese!

Lajme të ngjashme

Suad Daipi – Shef i Shtabit Zgjedhor të Alternativēs pēr Likovē.

Suad Avdiu

Migrimi po zbraz shkollat edhe në vendet e rajonit

Suad Avdiu

Sezoni i ri turistik me autostradë të pandërtuar

Suad Avdiu