TV News
Show Biz

Banorës në “Big Brother” i keqësohet gjendja, shqetëson banorët

Erojla Doci është banorja e radhes e cila nuk po ndjehet mirë.

Ajo ka treguar se gjendja e saj emocionale është renduar sapo ka hyr në ‘Big Brother VIP Albania’, shkruan “Kosovarja”

Banorët janë shqetësuar për të dhe kanë filluar të ndihmojnë, duke e këshilluar se cdo gjë do rregullohet.

 

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu