TV News
Show BizShqipëri

Ish-bashkëshorti i reagon publikisht banores së BBVA, Ledjona Xheladinajt: Nuk e di ku është vajza, me kë e ke lënë

Banorja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, Ledjona Xheladinaj, ka bërë deklarata publike në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-bashkëshortin dhe babanë e vajzës së tyre, duke pohuar se ka një marrëdhënie të mirë dhe një komunikim të vazhdueshëm me të.

“Gjithmonë do ta vlerësoj si babanë e fëmijës tim, me të cilin kam ndarë momente të paharrueshme”, theksoi ajo, “edhe pse tani është me dikë tjetër dhe ka ndërtuar një jetë të re, për mua mbetet një faktor i rëndësishëm për mirëqenien e vajzës”.

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

Kryeministri i parë shqiptar i Maqedonisë së Veriut, pritet nga Rama në Tiranë

Suad Avdiu

Zelensky për Samitin në Shqipëri: Sot punoj në Tiranë, do të flasim për bashkëpunimin në mbrojtje

Suad Avdiu