TV News
KosovëShow Biz

Edona drejtuar Bucit: Ke fituar në vitin 1980, ama tash jemi në 2025 me Edona James

Në një zhvillim të fundit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, Edona ka marrë në shënjestër Bucin, duke kritikuar lojën e tij në këtë edicion televiziv.

Me humor dhe ironi, ajo e ka krahasuar veten me një figurë të re dhe vendimtare në garë, duke vënë në kontrast sukseset e Bucit në programe të ngjashme në të kaluarën.

Lajme të ngjashme

26 vjetori i Epopesë së UÇK-së, prezantohet logoja zyrtare

Suad Avdiu

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

Memli Krasniqi takon Lajçakun në Antali: I kërkova të ndihmojë në heqjen e masave ndëshkuese të BE-së ndaj Kosovës

Suad Avdiu