TV News
Maqedoni

Incident i armatosur në Kumanovë, një i plagosur

Para pak minutave në qendër të qytetit në Kumanovë është regjistruar një incident i armatosur.
Sipas informacioneve të para, një person ka gjuajtur me armë në drejtim të një personi të cilin sipas informacioneve jo zyrtare e ka plagosur në këmbë.

Nuk dihet motivi i incidentit. Policia ka dalë në vendjn e ngjarjes dhe po kryen hetime.

Lajme të ngjashme

Janë konfirmuar shtatë kandidatë për president të Maqedonisë së Veriut, vazhdon procedura e mbledhjes së nënshkrimeve

Suad Avdiu

Këtë javë studentët do t’i marrin paratë për ushqimin e subvencionuar

Suad Avdiu

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Suad Avdiu