TV News
Show Biz

“Ditën mos ma prish” – Projekti që i bëri bashkë Melindën dhe Bardhin

Melinda Ademi dhe Bardhi, janë dy nga këngëtarët e preferuar të moshave të reja.

Ata e kanë paralajmëruar këngën e tyre të re “Ditën mos ma prish” përmes rrjetit social Instagram.

Në video ata shihen duke interpretuar një pjesë të këngës e cila ende pa u publikuar u pëlqye nga ndjekësit e tij.

Ata ende nuk e kanë informuar publikun për datën e saktë të publikimit të këngës. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/reel/C0PNEoSIu64/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4ac41170-3f89-433a-a1d9-be07c6c7f020

Lajme të ngjashme

Erjola largohet sonte nga “BBVA”

Suad Avdiu

“Besa-besë”, Diva e muzikës popullore paralajmëron këngë për 16-vjetorin e Pavarësisë

Suad Avdiu

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

Suad Avdiu