TV News
Maqedoni

Taravari nuk ka pasur ofertën për kryeministër, Elmi Aziri sqaron situatën

Aleanca për Shqiptarët nuk diskuton çështje hipotetike, thotë Elmi Aziri, i cili në Klan Debat mohoi ofertën e qarkulluar në media, se Ahmeti ia ka ofruar Taravarit pozitën e kryeministrit.

“Atë që e pamë ishte që nga kryetari i BDI-së, zotit Taravari i është propozuar pozita e kryeministrit për 100 ditëshin e fundit. Kryetari i partisë sonë u prononcua dhe diskutimi u mbyll. Nuk ka pasur ofertë të tillë, nuk është çështje. Nuk e dimë nga ka dalur e prej nga buron ky informacion”, u shpreh shkurt Elmi Aziri./

Lajme të ngjashme

Incident i armatosur në Kumanovë, një i plagosur

Suad Avdiu

Lloga: Dhuna ndaj grave dhe vajzave nuk duhet të jetë çështje private, duhet të ketë përgjegjësi penale

Suad Avdiu

Procedura për zgjedhjen e anëtarit të ri në KSHZ ka ngecur prej kohësh, pa asnjë sqarim

Suad Avdiu